Jak na nejlepší tunning


Jak na nejlepší tunning

Plánujete vylepšit estetický vzhled svého vozu? Chcete získat sportovní a elegantní vzhled? Pak vám přinášíme několik tipů, které vám pomohou obléknout váš vůz.

Jaké produkty si vybrat

Při rozhodování o tom, jakou úpravu svého vozu provedete, byste měli mít nejprve na paměti, že se na trhu prodává množství výrobků, které tvrdí, že jsou vynikající a úsporné. Skutečnost je však taková, že existují některé dobré a a mnoho špatných. Při hledání autopříslušenství buďte vybíraví a nezapomeňte, že není špatný nápad podívat se na zavedené značky, než začnete uvažovat o značkách neověřených.

Kola

Jednou z prvních věcí, kterou automobilový nadšenec udělá při úpravě vozu, je výměna stávajících kol za kola vyrobená na zakázku. Není to však jen kvůli vzhledu, protože výkonná kola a pneumatiky také zlepšují jízdní vlastnosti a výkon vozu. Dalším krokem bude výběr mezi vysokými a krátkými koly. Větších kol si lidé více všimnou a výrazně zvýší vzhled vozu. Menší kola naopak působí vintage nebo retro dojmem.

Množství samolepek

Aplikace vzorů samolepek na kapotu nebo jiné části karoserie je jedním z nejlevnějších způsobů, jak změnit a přizpůsobit svůj vůz. Návrhy samolepek zahrnují jak populární loga výrobců výkonných dílů, tak i samolepky určené pro rallye a individuální závody. Pokud jste schopni vyrobit si vlastní samolepky, je důležité získat povolení ke kopírování designu, protože může být chráněn autorskými právy. Pokud plánujete nalepit samolepky na kapotu, vyberte si takové, které se nepoškodí teplem motoru. Pro použití na kapotách automobilů jsou ideální samolepky z metalické fólie.

Sady pro snížení

Snížení vozu znamená kromě toho, že mu dodá agresivní a sportovní vzhled, také lepší stabilitu v zatáčkách. Sady pro snížení nejsou určeny pouze pro osobní automobily, takže pokud máte pickup, je pravděpodobné, že pro váš vůz existuje sada pro snížení. Ačkoli nižší jízda znamená lepší ovladatelnost, kompromisem je horší kvalita jízdy, protože pružiny vozu jsou tužší a kratší.

To jsou některé z věcí, které můžete udělat pro zlepšení vzhledu a postoje svého vozu. Váš vůz vás reprezentuje, takže přirozeně chcete, aby vypadal přitažlivě. Mít dobře vypadající vůz samozřejmě také znamená utratit tisíce dolarů. Pokud je to vaše vášeň, nebude pro vás problém si připlatit.