Top Bavoráky nedávné historie


Top Bavoráky nedávné historie

BMW neboli Bayerische Motoren Werke bylo po celém světě dlouho chápáno jako „dokonalý bourák“. Toto tvrzení se v uplynulých letech ukázalo jako pravdivé.

Současné modely sportovních vozů BMW toto tvrzení potvrzují. Zde jsou některé ze současných modelů BMW s odpovídajícími charakteristikami.

-BMW M3

Technické údaje motoru:

BMW M3 má řadový motor o objemu 3,2 litru s kompresním poměrem 11,5. Má čtyři ventily na válec. Slibuje výkon 248 KW a 333 k při 7900 ot/min (SAE).

Vlastnosti brzd:

Vůz je vybaven elektronickým rozdělovačem brzdné síly, brzdovým asistentem, čtyřmi kotoučovými brzdami s ventilovanými kotouči, kontrolou brzdění v zatáčkách a systémem ABS na všech kolech.

Jízdní vlastnosti:

BMW M3 je vybaveno kontrolou stability, imobilizérem a diferenciálem s omezeným prokluzem vzadu. Elektronické řízení trakce zajišťuje systém ABS a řízení motoru.

Aerodynamika Vnější prvky:

Vůz má součinitel odporu vzduchu 0,35, boční prolisy karoserie a pohotovostní hmotnost 3771 kg.

-BMW M5

Vůz BMW M5 má motor V10 a objem 3,2 litru s kompresním poměrem 12. Vůz má motor o objemu 3,2 litru. Má čtyři ventily na válec. Slibuje výkon 373 KW a 500 k při 7750 ot/min (SAE).

Vlastnosti brzd: Vůz je vybaven brzdami, které jsou součástí výbavy vozu:

Vůz je vybaven brzdovým asistentem, čtyřmi kotoučovými brzdami s ventilovanými kotouči, elektronickým rozdělovačem brzdné síly, kontrolou brzdění v zatáčkách a systémem ABS na všech kolech.

Jízdní vlastnosti:

BMW M5 je vybaveno kontrolou stability, imobilizérem a diferenciálem s omezeným prokluzem vzadu. Elektronické řízení trakce zajišťuje systém ABS a řízení motoru. Je také vybaven citlivým odpružením.

Aerodynamika Vnější vlastnosti: M5 je vybaven systémem řízení, který umožňuje rychlou jízdu:

Vůz má součinitel odporu vzduchu 0,31 a pohotovostní hmotnost 4012 kg.

-BMW řady 6

Technické údaje motoru: Motor: 6,5 l:

BMW M5 2006 má motor V8 o objemu 4,8 litru s kompresním poměrem 10,5. Vůz je vybaven motorem o objemu 4,8 litru. Má čtyři ventily na válec. Slibuje výkon 268 KW a 360 k při 6300 ot/min (SAE).

Vlastnosti brzd

Vůz je vybaven elektronickým rozdělovačem brzdné síly, brzdovým asistentem, čtyřmi kotoučovými brzdami s ventilovanými kotouči, kontrolou brzdění v zatáčkách a systémem ABS na všech kolech.

Jízdní vlastnosti: Vůz je vybaven brzdami, které jsou schopny zajistit rychlou jízdu:

Vůz BMW M3 je vybaven kontrolou stability, imobilizérem a diferenciálem s omezeným prokluzem vzadu. Elektronické řízení trakce zajišťuje systém ABS a řízení motoru. Je také vybaven nastavitelným citlivým odpružením.

Aerodynamika Vnější vlastnosti: Vůz je vybaven systémem řízení, který umožňuje rychlou jízdu:

Vůz má součinitel odporu vzduchu 0,3 a pohotovostní hmotnost 3814 kg.

Díky všem vlastnostem, kterými tyto vozy disponují, je BMW skutečně „ultimativní zážitek“.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)