Proč mít sportovní vůz?


Proč mít sportovní vůz?

Sportovní vozy: Magnety pro děti

Přemýšlíte, jak upoutat pozornost? Toužíte po pocitu, že si vás někdo všímá a dívá se na vás kvůli autu, které řídíte? Chcete mít pocit mužnosti a svůdnosti, kterou vyzařuje? Pak by pro vás mohlo být dobrým začátkem pořízení pěkného sportovního vozu. Jaké jsou tedy vaše možnosti? Můžete se podívat na muscle cars, exotické supersporty a vychytané roadstery. Dva vozy zde budou podrobněji popsány, protože každý z nich má pověst dobře známého macha a magnetu na holky. Ferrari Modena 360 a Chevrolet Corvette.

Ferrari Modena 360

Modena je špičkový sportovní vůz, který spojuje agresivní design s komfortem a výkonem. Mějte na paměti, že tento krasavec není běžným vozem v tom smyslu, že se s ním prostě nejezdí pro nákup do obchodu nebo vyzvedávat děti ze školy. Je to stroj pro potěšení, který je stvořen k tomu, aby přitahoval pozornost a vyvolával ovace davu. Je to víkendové auto, které se řídí s maximálním adrenalinem a zábavou jako hlavním cílem. A za vzrušující víkendovou jízdu s tímto vozem zaplatíte kolem 150 000 dolarů. Jistě, můžete s ním dojet pro nákup nebo vyzvednout své dítě, i když rychle. Ale jak se říká, koupíte si ho, protože můžete a protože se vám budou líbit ženy, když ho náhodou budete mít. Přes to všechno lze toto Ferrari považovat za maximálně uzemněné pohodlím a praktičností. Na rozdíl od některých modelů si Ferrari dalo záležet na věcech, jako je ergonomie, interiér a převodovka, díky nimž je velmi dobře použitelné i pro každodenní jízdy.

Chevrolet Corvette

Současná Corvette neboli C6, jak se jí říká, protože jde o šestou reinkarnaci modelu, má nový design. Má odhalené světlomety a štíhlejší karoserii. Může se pochlubit vylepšeným výkonem, ovladatelností, komfortem a kultivovaností. Je to sportovní vůz, který řidiči snadno zvládnou jak na silnici, tak na závodním okruhu. Pokud zkoušíte své limity na závodní dráze nebo se jen bavíte jízdou po městě, nová Corvette vám odpustí i opravdu tvrdou jízdu. Její šestiválcový motor je schopen mohutného zrychlení a je srovnatelný s motorem Ferrari Modena. Nová Corvette je lehčí než její předchůdce.

Mít sportovní vůz vám sice zajistí více schůzek než dříve, ale znamená to také vyšší výdaje za údržbu a servisní díly, nemluvě o jeho spotřebě paliva. Má málo místa pro další osoby, ale pokud se chystáte na rande, pak vám postačí.