Kabriolety


Kabriolety

Co může být lákavějšího než jízda kabrioletem? Sportovní kabriolety s elegantním a sofistikovaným vzhledem jsou na trhu velmi žádané. Pro někoho, kdo doufá, že si pořídí svůj vlastní vůz nahoře bez, uvádíme některé modely, které by měl zvážit:

1. BMW Z4

Jistě, tenhle drobeček je drahý – hej, je to BMW – ale jeho dynamika a vlastnosti cenu do značné míry vysvětlují. Tento německý sportovní vůz dává najevo, jak rychle projíždí po dálnici.

2. Audi TT

Vysoce výkonné, výkonné a osvěžující Audi TT z roku 2005 si v recenzích vozů vždy vyslouží vynikající hodnocení. Díky úžasnému čelnímu sklu, rolovacím obručím a světlometům s ním řidič nemůže udělat chybu.

3. Chevrolet Corvette

Chevrolet Corvette se v průběhu času osvědčil svým pozoruhodným výkonem. Chevrolet Corvette z roku 2005, který je již šestou generací, je sice menší než jeho starší kolegové, ale o to lepší. S výkonem 400 koní dokáže zrychlit z nuly na 100 km/h za čtyři sekundy. Neuvěřitelné! Díky tomu je Corvette základem každého léta.

4. Lexus SC 430

Lexus SC 430 je inspirován, jak jinak, než francouzskou Riviérou. Tento vůz se dokáže během 25 sekund změnit z kupé na zběsilý roadster. Je stylový, okouzlující a výkonný.

5. Mazda Miata

Tento model je na svůj vzhled a výkon docela dostupný. Je velmi spolehlivý a dynamický a řidiči vyrazí „dech“. Díky reaktivnímu odpružení a obrovskému výkonu je tento sportovní kabriolet jedním z nejlepších vozů.

6. Volkswagen New Beetle

Okouzlující a roztomilý jako každý jiný Brouk, tento kabriolet s monstrózním motorem slibuje dobrodružnou jízdu během líných letních odpolední.

7. Jaguar XK8 kabriolet

Skvělý design, úžasný interiér a technologicky vyspělý kabriolet dokáže v každém řidiči probudit to nejlepší. Jeho rychlost může dosáhnout až 155 km/h a zrychlení? Zerp – 60 mil za hodinu za pouhých 6,7 sekundy. Tak to je opravdu neuvěřitelné!

8. Cadillac XLR 2006

Jedná se o špičkový sportovní kabriolet, který slibuje „kapacitu jako žádný jiný“. Stojí téměř 78 000 dolarů, ale koho to zajímá? Je to pravděpodobně to nejlepší, co je nyní na trhu.

9. Chrysler Crossfire Roadster

Vyzkoušejte si tento vůz a přesvědčte se, že je úžasnější než jeho předchozí verze. Všechny tyto sportovní kabriolety bezesporu stojí za peníze a úsilí věnované jejich údržbě.