Nový Mustang


Nový Mustang

Ford s novou verzí Mustangu překonal loňský zisk. Letošní rok byl pro Ford Mustang skvělým rokem, který přinesl velké prodeje na trhu sportovních vozů. Cena nového Mustangu GT, který má v převodovce osmiválcový motor, bude začínat na 24 995 dolarech u verze s výkonem 300 koní. Jedná se o jediný levný sportovní vůz, který má toto množství koní ve své klasifikaci.

Jedním z nejznámějších Mustangů je model V-6 Coupe Deluxe. Cena tohoto vozu je 19 410 dolarů a v ceně jsou zahrnuty všechny poplatky za dodání. Modely Ford byly vždy přesné svými konstrukcemi, které uspokojovaly potřeby řidičů. Tento nový model Mustangu si mohou řidiči vychutnat díky potěšení z jízdy, které jim poskytne, a díky jeho novým upraveným vlastnostem. Zde je několik podrobností, které mohou kupujícím pomoci dozvědět se více o novém modelu Ford Mustang V-6 Coupe Deluxe.

1. Má 16palcová hliníková kola, která jsou litá – je lakovaná, aby vynikla krása vozu. Standardní výbavou vozu jsou také celoroční pneumatiky, které si poradí s jakýmkoli designem vozovky.

2. Je vybaven kotoučovými brzdami s pohonem všech kol a celoročními pneumatikami. Má velké rotory a pevné třmeny, které jsou ideální pro hlavní proud Mustangu.

3. Klimatizace je standardní výbavou vozu a má rozmrazovač zadního okna, který odstraňuje vlhkost. V Mustangu jsou k dispozici také dvojitá elektricky ovládaná okna.

4. Mustang se dodává s motorem V-6 SOHC o objemu 4,0 litru, který produkuje 210 koní. Motor má také pětistupňovou manuální převodovku Tremec.

5. Mezi další prvky výbavy patří elektrické zamykání dveří s možností dálkového ovládání a bezklíčového vstupu a jednodotykové elektrické ovládání oken na straně řidiče i spolujezdce.

6. Ford poskytuje zařízení a vychytávky, jako je systém Personal Safety System TM, který v případě nehody automaticky spustí uvolnění airbagu. 7. Majitel si může přidat jakékoli další volitelné prvky, které si přeje, aby ozvláštnil vzhled Mustangu zvenčí nebo v interiéru, pokud vůz pojme kapacitu těchto volitelných prvků.

Mustang je ostříleným veteránem od počátku své existence v 60. letech minulého století, protože zůstává u svého skvělého designu, který si automobiloví nadšenci oblíbili v průběhu let. Díky přijatelné ceně a skvělému výkonu, který poskytuje, se vůz stal úspěšným. Nové modely Fordu Mustang budou i v nadcházejícím roce pokračovat ve vytváření značky v prodejích společnosti Ford.